PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=400680}
7,4 8 526
ocen
7,4 10 1 8526
7,7 9
ocen krytyków
Irina Palm
powrót do forum filmu Irina Palm

A u nas nikt o nim na razie nie słyszał...

bartek_jakob

cierpliwości, już za dwa tygodnie będzie na wrocławskich nowych horyzontach. może potem kopie trafią do ogólnokrajowego obiegu.

bartek_jakob

Po prostu brak rozgłosu! to nie jest amerykańska superprodukcja, a powszechnie wiemy, że Amerykanie nawet z kiczowatego romansidła potrafią zrobić wielki hit.

aisot_91

może nikt o nim nie słyszał bo nie było jeszcze premiery. po za tym to nie jest komercyjny film więc nie wszędzie o nim piszą, ja sie o nim dowiedziałam z magazynu film, a potem przeczytałam w tyg. polityka.

bartek_jakob

na nowych horyzontach cieszył sie dużą popularnością! dopiero jutro premiera, by the way!

użytkownik usunięty
lucykolenda

Właśnie wracam z tego filmu, jest porywający mimo totalnej prostoty i niejakiej szybkości w oglądaniu. A propos w Gdańsku, od premiery gra go TYLKO kino w AlfaCentrum. Nawet Neptun się nim nie zainteresował! A jest o wiele bardziej warty obejrzenia niż na przykład Inland Empire - Kameralne nie wiadomo po co ten film tak długo wałkuje.

bartek_jakob

naprawde bardzo bym chciała iśc na ten film, jednak niestety albo pozostaje mi sciagniecie (nielegalne) lub poczekanie na wersje DVD (legalne) gdyz u mnie w miescie jakos nie racza ga puscic... :/

co chyba znaczy ze jest zbyt dobry.

bartek_jakob

Lol jak ktoś nie siedzi w filmach to nie słyszał pewnie nawet o Katyniu:)

bartek_jakob

O Katyniu nie da się nie usłyszeć, nawet jeśli ktoś nie ma telewizora. Robią z tego jakieś wielkie dzieło w historii kina. No, ale to chyba nie o tym tu mowa ;p

nie_mam_pojecia

Katyń jest potrzebny. Jednak kino ma duży wpływ na ludzi i dobrze, że ten film powstał:) choć przyznaje, że to był zły przykład:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones